fbpx

Ar pasiilgote šilumos, saulės, vitaminų ir geros nuotaikos? Mes irgi pasiilgome! Todėl dalinamės su Jumis penkiais paprastais, originaliais ir greičiau pavasario sulaukti padėsiančiais patarimais. Taigi – pirmyn į šiltesnį, nuotaikingesnį ir labiau saulėtą metų laiką!

1) Pabuskime iš žiemos miego ir tingulio

Fizinis aktyvumas – bene geriausias būdas, padedantis palaikyti gerą fizinę ir emocinę sveikatą. Todėl mes siūlome kiekvieną dieną pradėti bent 15-20 minučių trunkančia nuotaikinga mankštele. Vėliau krūvį galima padidinti,  nes, neabejojame, rezultatą pastebėsite visai netrukus ir tai jau nebebus joks sunkumas. Sulaukus geresnių orų mankštą bus galima perkelti į lauką ir sparčiau vaikščiojant stebėti, kaip bunda šilumos išsiilgusi gamta. Rytas – puikus metas pajudėti, apmąstyti beprasidedančią dieną, pabūti su savimi.

2) Kasdien išgerkime po vaisių ir daržovių kokteilį

Žinoma, šiuo metu daržovių ir vaisių pasirinkimas ne toks didelis, tačiau vis dar galime turėti lietuviškų morkų, ridikėlių, kitų vaisių ir daržovių. Galima įsigyti netgi specialių šaldytų mišinių, skirtų daržovių ir vaisių kokteilių gamybai. Tai puikus būdas papildyti savo organizmą vitaminais, mineralais, flavonoidais ir skaidulinėmis medžiagomis. Tegul tai tampa sveiku įpročiu, kuriuo pradėsime kiekvieną naują dieną.

3) Skirkime daugiau dėmesio savo mitybai

Tegul mityba tampa sveikesnė. Svarbu suprasti, kad sveikesnis maitinimasis turi tapti gyvenimo būdu, o agresyvios dietos nieko neišspręs. Paprasčiausiai reikėtų pasistengti valgyti mažiau cukraus ir rafinuotų maisto produktų, dažniau rinktis augalinį maistą, nepamiršti vaisių ir daržovių teikiamos naudos. Tegul maistas tampa lengvesnis, įvairesnis, spalvingesnis. Tad jei vakar pusryčiams valgėme bandelę, pietums – cepelinus, o vakarienei – baltų miltų blynus, nuo šiandien pradėkime maitintis kitaip. Rytui – įvairiagrūdė košė su uogomis, pietums – daržovių sriuba su kalakutienos kukuliais, vakarienei – garuose ruošta lašiša su žaliosiomis daržovėmis, o užkandžiams – vaisiai, daržovės, riešutai, valgomosios sėklos, retkarčiais – juodasis šokoladas. Juk skamba labai skaniai, ar ne?

4) Vėdinkime kambarius

Tai puikus įprotis, padedantis ne tik palaikyti gaivesnį orą namuose, bet ir puikus būdas, gerinantis miegą, darbingumą bei mažinantis įvairių virusinių, bakterinių, grybelinių susirgimų tikimybę. Gaivus oras taip pat labai svarbus gerai protinei veiklai ir žvalumui. Tad įpraskime namus vėdinti kasdien, nesvarbu, koks būtų oras lauke. Artėjant pavasariui jau išgirsime ir daugiau nuostabių garsų – paukščių čiulbėjimą, tirpstančio sniego lašėjimą, besiskleidžiančių medžių lapų šnarėjimą vėjyje. Tai puikus būdas pajusti artėjantį pavasarį!

5) Puokštė ant stalo – bene geriausias būdas greitai pakelti nuotaiką ir įsileisti į namus pavasarį

Užtenka vos vienos tulpės vazelėje – ir namai iš karto apsigaubia pavasario nuotaikomis. Palepinkite save rausvų, gelsvų, baltų, raudonų, violetinių ar įvairiaspalvių tulpių puokštele – namai iš karto taps pavasariškesni! Kitas gerai žinomas pavasario šauklys – narcizai. Papuoškite jais savo namus ir jie neabejotinai pakvips pavasariu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.