fbpx

Šiandieninis gyvenimo ritmas ir būdas gali turėti nemažai neigiamos įtakos vyro seksualiniam gyvenimui. Kai daug sėdima, mažai judama, nesveikai maitinamasi, patiriama daug streso, ne taip jau ir retai „kertama“ per bene svarbiausią vyrui faktorių – lytinį pajėgumą. Ką daryti, kad erekcijos funkcija būtų puiki, o lytinis potraukis nesumažėtų?

Jei žinosite pagrindinę taisyklę, būsite ilgai sveiki ir jauni

Ar žinojote, kad širdies ir kraujagyslių sutrikimai ir artėjančios rimtesnės sveikatos problemos gali prasidėti būtent erekcijos sutrikimais, nes varpoje kraujagyslės yra pačios siauriausios ir smulkiausios? Būtent šioje organizmo vietoje pirmiausiai trinka kraujotaka, o tuo pačiu ir normali erekcijos funkcija. Tad norint ilgai džiaugtis gera lytine sveikata, būtina rūpintis savo širdies ir kraujagyslių sistema ir, priešingai, tai kas kenkia širdžiai ir kraujagyslėms, greičiausiai kenks ir normaliai erekcijos funkcijai. Mat mokslininkai jau gana seniai įrodė, kad erekcijos funkcijos sutrikimų bei širdies ir kraujagyslių ligų išsivystymo rizikos faktoriai – bene tokie patys. Taigi kaip reikėtų gyventi, kad kraujotaka, o tuo pačiu ir erekcijos funkcija, kuo ilgiau išliktų stabili?

Pasistenkite išlaikyti optimalią kūno masę

Kuo didesnis kūno svoris, tuo daugiau darbo tenka širdžiai. Statistika rodo, kad dažniau širdies bei kraujagyslių ligomis serga ir erekcijos sutrikimais skundžiasi nutukę ir antsvorio turintys žmonės, tad labai svarbu stengtis palaikyti normalią kūno masę ne tik dėl geresnės savijautos, bet ir dėl didesnio pasitikėjimo savimi. Verta pasisverti bent kartą per savaitę ir akylai stebėti savo kūno masę.

Pasistenkite būti fiziškai aktyvūs

Vienas geriausių būdų, padedančių palaikyti normalią kūno masę ir gerą kraujotaką bei sparčią medžiagų apykaitą yra reguliarus fizinis aktyvumas. Rekomenduojama per dieną spartesniu žingsniu nueiti bent 3 km ir (arba) aktyviau pajudėti bent 30 minučių. Moksliniai tyrimai rodo, kad toks reguliarus fizinis aktyvumas ne tik reikšmingai sumažina širdies ir kraujagyslių ligų išsivystymo riziką, bet ir reikšmingai mažina ankstyvų erekcijos sutrikimų atsiradimo tikimybę.

Sveikiau maitinkitės

Stenkitės įprasti maitintis sveikiau – tegul tai tampa Jūsų gyvenimo būdu, o ne trumpalaikėmis dietomis. Valgykite daugiau augalinių ir mažiau gyvulinių produktų. Atsisakyti riebaus maisto ir didelių druskos kiekių. Valgykite dažniau, bet po mažiau. Nepersivalgykite prieš miegą. Dažniau valgykite pomidorų, papajų, bananų, česnakų, špinatų, liesos raudonos mėsos – manoma, kad šie maisto produktai vyrų sveikatai ypatingai naudingi.

Ką daryti, jei gyvenimo būdo korekcijų nepakanka?

Jei gyvenimo būdo korekcijų nepakanka, tuomet daugeliui vyrų gali padėti ir maisto papildai. “Urovit” maisto papildas skiriamas ne tik su prostata susijusioms problemoms spręsti, bet ir erekcijos sutrikimams ar esant sumažėjusiam lytiniam potraukiui (libido). “Urovit” unikaliai parinkta sudėtyje padeda vyrams jaustis energingiems ir bet kurioje situacijoje. Sudėtyje esanti Tribulus terrestris – natūraliai didina testosterono kiekį organizme, ko pasekoje didėja lytinis potraukis ir energingumas. Muira Puama tai natūralus afrodiziakas, kuris gerina lytinį potraukį ir seksualinę funkciją. Cinkas padeda palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje, gerina vyrų vaisingumą ir reprodukciją. Selenas padeda palaikyti normalią spermatogenezę. Likopenas pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu ir didina spermatozoidų koncentraciją bei judrumą. L-argininas yra aminorūgštis, padedanti gaminti baltymus bei labai reikšmingas azoto oksido (NO) gamybai organizme. NO yra nepaprastai svarbus gerai erekcijos funkcijai, nes teigiamai veikia kraujagysles, jas atpalaiduoja ir jomis geriau aprūpinama deguonimi, ko pasekoje gerėja erektilinė funkcija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.