fbpx

Urologai kasdien susiduria su lytinės funkcijos sutrikimais besiskundžiančiais vyrais. Džiugu, kad vyrai vis dažniau išdrįsta apie tai kalbėti, vis dėlto specialistus gąsdina faktas, kad erekcijos sutrikimų turinčių vyrų kasmet daugėja, o problemos mastas – didėja. Manoma, kad erekcijos sutrikimai gali tapti viena iš didžiausių ir dažniausiai pasitaikančių šiandieninių sveikatos problemų, mat jų išsivystymą lemia ne tik fizinės, bet ir emocinės priežastys. Kaip atskirti, kokios priežastys – fizinės ar emocinės – sukėlė erekcijos sutrikimus? Kokius „namų darbus“ reikėtų atlikti prieš apsilankant gydytojo urologo kabinete?

Kaip atskirti, kokios priežastys – fizinės ar emocinės – sukėlė erekcijos sutrikimus?

Tai gali būti visai nesudėtinga, jei žinosite keletą pagrindinių taisyklių.

Vyrams, kuriems pasireiškia nervinės (emocinės) kilmės erekcijos sutrikimai, dažniausiai nepavyksta pasiekti ir (arba) išlaikyti reikiamos erekcijos realių lytinių santykių su partnere metu. Tai rodo, kad vyras dėl kažko jaudinasi, nerimauja, išgyvena – tikriausiai jį kamuoja emocinės kilmės erekcijos disfunkcija. Tokiems vyrams pavyksta pasiekti ir (arba) išlaikyti erekciją masturbacijos metu, nes tuomet, tikėtina, jie visiškai atsipalaidavę ir erekcijos procesas veikia be priekaištų.

Tuo tarpu vyrams, kuriuos kamuoja fizinės kilmės erekcijos sutrikimai, kyla sunkumų, norint pasiekti ir (arba) išlaikyti normalią erekciją ne tik realių lytinių santykių, bet ir masturbacijos metu. Tai reiškia, kad vyrui erekcijos sutrikimų gali atsirasti dėl esamų fizinių (organinių) problemų, pavyzdžiui, širdies ir kraujagyslių ligų, vyriškų hormonų koncentracijos organizme pakitimų, nepakankamai kontroliuojamo cukrinio diabeto, antsvorio ir nutukimo, netinkamos mitybos, žalingų įpročių, per mažo fizinio aktyvumo ir t.t.

Kaip sau padėti?

Pirmiausiai reikia atlikti „namų darbus“ – pasvarstyti, kokios priežastys galėjo sukelti erekcijos sutrikimus. Galbūt kamuoja stipri emocinė įtampa namuose ar darbe? Galbūt yra kokių nors santykių problemų su antrąja puse? Galbūt kamuoja labai didelė baimė susilaukti vaikų, būti užkluptam ar vargina nerimas, susijęs su nesugebėjimu patenkinti partnerės lūkesčių? Galbūt kurį laiką pernelyg gausiai piktnaudžiaujama tam tikrai žalingais įpročiais, visai nejudama ir valgomas tik greitasis maistas? Galbūt paskutiniu metu trūksta paprasčiausio poilsio, o naktimis beveik nemiegama? Prieš apsilankant gydytojo urologo kabinete galima šiek tiek „pasitikrinti“ ir nuoširdžiai atsakyti sau į šiuos klausimus:

  • Ar išlikusi naktinė ir (arba) rytinė erekcija?
  • Kokios mintys „lenda“ į galvą realių lytinių santykių metu?
  • Kaip dažnai mėgaujamasi lytiniais santykiais?
  • Ar erekcijos sutrikimai atsirado staiga ar jie dažnėja ir stiprėja po truputį?
  • Ar dar sergama kokiomis nors ligomis?
  • Ar pasireiškia kokių nors kitų sveikatos sutrikimų, neįprastų simptomų, pavyzdžiui, labai didelis troškulys ar dažnas šlapinimasis?

Gydytojo urologo kabinetas – saugi ir patikima vieta, kurioje galima atvirai išsakyti visus savo nuogąstavimus ir paprašyti pagalbos. Reikėtų atsiminti, kad lytinio gyvenimo kokybė labai svarbi ne tik tam, kad puikiai klostytųsi santykiai su antrąja puse, bet ir dėl to, kad būtų palaikoma gera bendrojo gyvenimo kokybė.

Ar žinojote, kad erekcijos sutrikimų gydymo galimybės šiandien – itin pažangios?

Šiandien erekcijos sutrikimų gydymas labai pažengęs – vienaip ar kitaip padėti galima daugumai įvairius erekcijos disfunkcijos sunkumo laipsnius išgyvenantiems vyrams. Maisto papildas “UROVIT” praturtintas Tribulus terrestris, Muira Puama (Paprastasis geismis), Likopenu, L-argininu, Cinku, Selenu ir kitomis medžiagomis, kurios padės padidinti lytinį potraukį ir energingumą dienos bėgyje, pagerins seksualinę funkciją, padidins spermatozoidų koncentraciją ir jų judrumą dėl ko pagerės erektilinė funkcija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.