fbpx

Apie mus

ANG Pharma – įmonė, kuri atstovauja www.zmogausveikata.lt puslapį, rūpindamasi žmogaus sveikata, atsakingai atsirenka ir tiekia aukštos kokybės vitaminus, mineralus bei didelį dėmesį skiria maisto papildams, turintiems klinikinius tyrimus.

Siekdama užtikrinti, kad būtų tiekiama kokybiška produkcija, nuolat glaudžiai bendradarbiaujame su sveikatos priežiūros specialistais.

Įmonės asortimentą sudaro tokių prekės ženklų kaip Biostile ir DietMed maisto papildai bei kosmetika:

  • Biostile produktai yra tarptautinės ekspertų komandos, įsikūrusios Slovėnijoje, rezultatas. Biostile įkūrėjai yra Kosmina šeimos nariai, kurie maisto papildų srityje dirba nuo 1990 metų. Produktų gamyba vykdoma pagal aukščiausius pramonėje taikomus standartus. Kokybė griežtai kontroliuojama visuose gamybos procesuose ir visoje tiekimo grandinėje, o tai užtikrina aukščiausios kokybės ingredientų pasirinkimą ir reguliarų patikrinimą. Naudojamos tik tos sudedamąsias dalys ir medžiagas, kurios visiškai atitinka ES reglamentus. Biostile produktų gamyba vykdoma pagal aukščiausius pramonėje taikomus standartus. Ji griežtai kontroliuojama visuose gamybos procesuose ir visoje tiekimo grandinėje, kuri užtikrina aukščiausios kokybės ingredientų pasirinkimą ir reguliarų patikrinimą. Pasirenkamos tik tos sudedamosios dalys ir medžiagos, kurios visiškai atitinka ES reglamentus.

Prekės ženklas Biostile iš daugelio maisto papildų tiekėjų asortimento išsiskiria ne tik aukšta ingredientų kokybe, bet ir sudėtingesne sudėtimi. Pagrindinis dėmesys skiriamas aktyvių ingredientų, turinčių įrodytą sinergetinį poveikį, mišiniui, o ne tik vienam ingredientui. Kur tik įmanoma ir pagrįsta, vietoj sintetinių analogų naudojami iš gamtos išgauti ekologiški ingredientai. Visi produktai be gyvūninės kilmės ingredientų turi hidroksipropilmetilceliuliozės (HPMC) kapsulę, todėl tinka ir veganams.

 

  • DietMed įkurta 1987 m. Portugalijoje ir nuo pat savo veiklos pradžios veikia sveikatos ir sveikatingumo srityje. Įmonė, orientuota į sveikatos priežiūros produktų, maisto papildų, kosmetikos ir homeopatinių produktų kūrimą ir platinimą, šiuo metu siūlo daugiau nei 200 savo prekės ženklo produktų. Dietmed produktai gaminami tinkamai licencijuotose farmacijos laboratorijose. Visi gaminiai yra išbandyti ir patvirtinti kokybės kontrolės laboratorijos.

DietMed modernios patalpos leidžia tinkamai saugoti produktus, laikantis griežčiausių standartų tiek gaminių priėmimo, tiek išsiuntimo operacijų atžvilgiu. Kompanija nuolat seka sveikatos priežiūros sektoriaus pokyčius ir tendencijas, siekdama pasiūlyti jums geriausią, ką gamta gali pasiūlyti. Remdamasi daugiau nei 30 metų patirtimi ir plačiomis žiniomis, DietMed nuolat siekia naujovių, inovacijų kurios yra būtinos, jei norime patenkinti savo klientų ir vartotojų poreikius.

 

Žmogausveikata.lt siekia pritraukti kitų gamintojų aukštos kokybės ir tyrimais patvirtintus maisto papildus, kurie spręstų įvairias sveikatos problemas ir apimtų tokias sritis kaip:

  • Atmintis
  • Imunitetas
  • Emocinė sveikata
  • Nerimas
  • Energija
  • Vyrų sveikata
  • Grožis
  • Širdis
Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.